SIKÇA SORULAN SORULAR

YÜZEY TEMİZLEYİCİLER

DOA Yüzey Temizleyicilerinin kusursuz performans ve maksimum hijyen elde etmek üzere özel olarak hazırlanmış formülü ile temizlik ve hijyeni aynı anda sağlayabilirsiniz.
5 lt suya yaklaşık 100 ml ( ½ su bardağı) DOA Hijyenik Yüzey Temizleyici eklenir. Ardından tüm yıkanabilir yüzeyleri rahatça temizleyebilirsiniz.
DOA Hijyenik Yüzey Temizleyicisi içeriği sayesinde hem temizlik hem hijyeni bir arada sunuyor. Bu nedenle çamaşır suyu veya başka deterjan eklemek gereksizdir. Ayrıca deterjanları birbiriyle karıştırmamaya dikkat edilmelidir.
DOA Hijyenik Yüzey Temizleyicinin içeriğindeki aktif maddeler sayesinde çok fazla köpük oluşturmaz ve bu sayede etkin temizlik sağlar ve de yüzeylerde durulama ihtiyacı oluşmaz.
Farklı ve yenilikçi esanslar içeren ve mis gibi kokan DOA Hijyenik Yüzey Temizleyiciler temizlik sonrasında evinizde kalıcı ferahlık sağlayacak ve misafirlerinizi heyecanlandıracaktır.

SIVI ARAP SABUNU

DOA Sıvı Arap Sabunu içerisinde bitkisel yağ bulunduran doğal bir temizlik üründür. Sentetik aktif madde içermemektedir.
DOA Sıvı Arap Sabunu laboratuvar test sonuçlarına göre, doğada %80’nin üzerinde biyolojik parçalanma özelliğine sahip Doğal bir temizlik ürünüdür. Ayrıca doğada kısa sürede çözündüğü için doğaya dost bir üründür.
DOA Sıvı Arap sabunuyla temizlik birçok yüzey için oldukça idealdir. Ahşap, parke, fayans, doğal taşlar (mermer, granit vb.) halı, koltuk, kumaş yüzeyler, ocak, fırın, evye, küvet, klozet, lavabo, musluk, duşa kabin, duvar gibi birçok yerde kullanılabilir.
DOA Sıvı Arap Sabununu doğru ve etkili bir şekilde kullanarak inatçı kirlerden kurtulabilirsiniz. Tüm yüzeylerde doğrudan ya da sulandırarak kullanılır. 5 lt suya 1 çay bardağı DOA Doğal Sıvı Arap Sabunu eklenir. Ağır kirlerde ise doğrudan yüzeye uygulanabilir.

BEYAZ SABUN KOKULU TEMİZLEYİCİ

DOA Beyaz Sabun Kokulu Yüzey Temizleyiciler Hijyenik temizleme gücü ile kullanılan yüzeyleri temizler ve durulama gerektirmeden kolay temizlik sağlar. Beyaz sabunun hoş kokusu ile ortamda temizlik sonrası uzun süreli kalıcı bir ferahlık sağlar.
DOA Beyaz Sabun Kokulu Yüzey Temizleyici Tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Fayans, mermer, taş, ahşap, lamine, cam ve ayna gibi suyla temas edebilen her türlü yüzeyde mükemmel sonuç sağlar.
5 lt suya yaklaşık 100 ml ( ½ su bardağı) DOA Hijyenik Yüzey Temizleyici eklenir. Ardından tüm yıkanabilir yüzeyleri silebilirsiniz.

CAM TEMİZLEYİCİLER

DOA cam temizleyiciler özel geliştirilen formülüyle her türlü cam ve parlak yüzeylerdeki kir ve lekeleri çıkartır ve iz bırakmaz ve çizmeden temizlik sağlar.
Tüm cam temizleyiciler içerdikleri alkol hammaddesi ile cam ve parlak yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır. İçerisine konulacak fazla esans kullanılacak yüzeylerde yağ oluşumuna sebep verecek ve hedeflenen temizlik elde edilemeyecek ve yüzeyler yağlı kalacaktır. DOA Cam temizleyicilerin tüm çeşitlerinde ithal parfüm esansları kullanılmaktadır. Hafif kokusuyla rahatsızlık vermez, ferah ortamlar sağlar.
DOA Cam Temizleyiciler kullanılacak yüzeye homojen şekilde ürün püskürtülür, kuru ve temiz bir temizlik bezi ile yüzeye yeterli miktarda basınç uygulayarak yüzeydeki kir ve lekeler çıkana kadar temizleme işlemine devam edilir.

AHŞAP TEMİZLEYİCİLER

DOA Ahşap Temizleyici, ahşap ve cilalı yüzeyleri temizlerken aynı zamanda korur ve kesinlikle ahşaba zarar vermez. Ahşap ürünlerin ömrünü uzatır ve doğal parlaklığın süresini uzatır.
DOA Ahşap Temizleyicinin sabun bazlı olmasının sebebi temizleme gücünün daha yüksek olmasıdır. Aynı zamanda sabun bazlı olması sayesinde ahşap yüzeylerin cilasını korur ve yüzeylere kesinlikle zarar vermez.
5 lt suya yaklaşık 100 ml ( ½ su bardağı) DOA Ahşap Temizleyici eklenir. Ardından tüm ahşap yüzeyleriniz rahatça temizlenir ve ortamda hoş bir koku kalmasını sağlar.Önerilen miktardan fazla kullanım durumunda kayganlık olur ve durulama gerektirir.
DOA Ahşap ve Mobilya Spreyi özel geliştirilmiş formülü ile evinizde bulunan tüm mobilya, ahşap kapılar, mutfak dolapları, ahşap merdivenler ve silinebilir tüm ahşap yüzeylerin temizliğinde mükemmel sonuç ve uzun süre kalan parlaklık sağlar.

SIVI BULAŞIK DETERJANLARI

DOA Bulaşık deterjanı yeni nesil formülü sayesinde bulaşıklardaki yağ ve inatçı kirleri kolayca temizler ve Ferah kokuları sayesinde bulaşık yıkamayı zevkli hale getirir.
DOA Sıvı Bulaşık deterjanı yıkama esnasında ellere kesinlikle zarar vermez, cildi korur ve kurumasını önler.
DOA Bulaşık deterjanının yeni nesil formülü sayesinde daha kalıcı ve yoğun bir köpüğe sahiptir. Bulaşıkları yıkarken bu sayede inatçı ve kurumuş kirleri rahatça çıkarabilmektedir.
Yukarı Çık